ساب بتن|پرداخت بتن|پرداخت سطوح بتنی

ساب بتنبا توجه به آسیب های به وجود آمده بر روی سطحوح بتنی کف و همچنین از بین رفتن نمای اولیه به مرور زمان که منجر به ازبین رفتن زیبایی و ایجاد گرد و غبار و کچلی روی سطح و عدم بهره برداری مناسب را منجر می شود.مشکلاتی از قبیل کمبود ارتفاع و یا تراز کف در کار شده با دستگاه های نصب شده و نبود زمان جهت بازسازی مجدد و بالا بودن هزینه ایجاد بستر یک کف سازی جدید با پوشش های بتنی یا ضخامت کم( اپوکسی، پولی اورتان) باعث ایراداتی در این مبحث گردیده، لذا بهترین گزینه و با صرفه ترین روش  ترمیم بتن و بهسازی سطوح بتنی از لحاظ تراز و صیقلی بودن با استفاده از لایه برداری خاص جهت رسیدن به سطحی مقاوم و صاف می باشد.

ورود دستگاه های ساب پیشرفته رفع کننده تمام مسایل فوق بوده و تحولی در سیستمهای کف سازی بتنی به خصوص سطوح قدیمی بتنی را ایجاد کرده.

در این روش با استفاده از دستگاهای ساب الماس پیشرفته با تکنولوژی ایتالیا و استفاده از الماس های متعدد و مخصوص با از بین بردن لایه های سست و ایجاد سطحی تراز صیقلی و شیشه ای با راندمان بالا و کیفیت بسیار عالی و حتی استفاده از مواد ترمیمی مخصوص جهت لکه گیری روشی نوین و با صرفه در این عرصه شده است.

ضمنا در مواردی که ایجاد سطوح رنگی بر روی بتن قدیمی مد نظر باشد که باعث  جلوه زیبا تر سطح و تنوع در آن می شود با استفاده از رنگهای بتنی آلمانی نفوذ گر که قابلیت نفوذ تا ضخامت 8 میلیمتر در بتن  و قابلیت ساب پذیری را دارا بوده می توان استفاده کرد.

ترمیم ، سوراخ کاری بتن  و بازسازی سطوح بتنی قدیمی خود را به ما بسپارید.

اجرای کلیه خدمات کرگیری بتن در تهران و سراسر ایران خدمات کرگیری بتن شامل:

برش بتن

دیگر نیازی به تخریب یا ایجاد لایه جدید نیست،تنها با استفاده از سیستم های ساب ایتالیایی  توسط گروه صنعتی پالیش بتن به سطوح مطلوب دست میابید 09120576855

پرداخت بتن پرداخت سطوح بتنی پرداخت سطح بتن وسیله پرداخت بتن دستگاه پرداخت بتن
ابزار پرداخت بتن ساب بتن دستگاه ساب بتن ساب زدن بتن کف ساب بتن صفحه ساب بتن قیمت دستگاه ساب بتن