انواع کفپوش اپوکسی | مزایای کفپوش اپوکسی

انواع کفپوش اپوکسی

اپوکسی به نوعی ماده شیمیایی اطلاق می شود که از  ترکیب دو اتم کربن و یک اکسیژن بوجود آمده باشد و به دلیل ساختار مستحکم و مقاومی  که ایجاد می کند  در ساخت رنگ و کفپوش های صنعتی  بیشترین کاربرد را دارد.

کفپوش های اپوکسی نوعی کفپوش صنعتی و نیمه صنعتی  هستند و معمولا در مکان های پر تردد و مکان هایی که نیاز به یک کفپوش مقاوم و با دوام دارند استفاده می شود .

مزایای کفپوش های اپوکسی :

کفپوش اپوکسی در برابر سایش مقاوم بوده و به عبارتی « Anti scratch » هستند . هنگام تماس با مواد شیمیایی مانند اسید خورده نشده و عمر طولانی و با دوامی دارند.

همچنین به دلیل عدم لغزندگی ,  مناسب برای محیط های کاری پر رفت و آمد و کارگاهها می باشد.

چسبندگی خوبی به سطح داشته و عمر طولانی (حداقل بیست سال) دارند ضمن اینکه به هنگام عبور ماشین آلات و دستگاههای صنعتی سنگین دچار ترک و  آسیب نمی شوند.

ایجاد هیچ گونه گرد و غبار نکرده و به راحتی قابلیت نظافت کردن دارد. به همین دلیل بهترین کفپوش برای صنایع غذایی و دارویی می باشد.

از این کفپوش می توان در بسیاری از امکان های صنعتی مانند صنایع غذایی , داروسازی , پتروشیمی و پالایشگاه , کارخانه های مواد شیمیایی , کارخانه های تولید لوازم آرایشی , تصفیه خانه ها , بیمارستانها و مکان های بهداشتی و … استفاده نمود.

اجرای کلیه خدمات کرگیری بتن در تهران و سراسر ایران خدمات کرگیری بتن شامل:

برش بتن در تهران

کفپوش های اپوکسی دارای انواع مختلفی هستند مانند:

کفپوش های ورزشی :  نوعی کفپوش اپوکسی با خاصیت انعطاف پذیری بالا می باشد.

بتون اپوکسی: نوعی کفپوش اپوکسی سخت با ضخامت 20 میلی متر که برای مکان های صنعتی که وسایل نقلیه و ماشین آلات سنگین تردد دارند مناسب می باشد.

کفپوش اپوکسی زبر و نیمه زبر: نوعی کفپوش اپوکسی با ضخامت 4 میلی متر که از مقاومت  مکانیکی بالایی برخوردار بوده و مناسب کارگاههای صنعتی با مواد لغزنده می باشند.

کفپوش یکپارچه : نوعی کفپوش اپوکسی که در برابر نفوذ آب , روغن و مواد شیمیایی مقاوم بوده و مناسب برای بیمارستان ها , صنایع داروسازی , صنایع غذایی و ….می باشند.

کفپوش های گردگیر : این نوع کفپوش ها نازک ترین  نوعت کفپوش های اپوکسی هستند و برای جلوگیری از ایجاد گرد و غبار های کفسازی های بتنی به کار می روند.

کفپوش های آنتی استاتیک: این نوع کفپوش های اپوکسی در برابر جرقه مقاوم بوده و مناسب برای اتاق عمل , سالن های مخابرات و انبار مهمات هستند.

کفپوش اپوکسی ضد اسیدی: نوعی از کفپوش اپوکسی که در برابر مواد شیمیایی , حلال ها و اسید ها از مقاومت بالایی برخوردارند و برای کارگاهها و کارخانجاتی که با مواد اسیدی سروکار دارند مناسب می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اجرای کفپوش اپوکسی و قیمت های آن با ما تماس حاصل فرمایید.

09133296722 ، 09120576855