آرملات|اجرای آرملات

فروش و اجرای آرملات در اصفهان ، تهران ، مشهد ،تبریز، شیراز با جدید ترین متد نحوه اجرای آرملات و بهترین قیمت و هزینه اجرای آرملات 09120576855

آرملات|اجرای آرملات
آرملات|اجرای آرملات

اجرای آرملات با هر متراژی در سراسر ایران

آرملات یک لایه سخت کننده از کانی های معدنی (سنگ های آذرین)و روان کننده و سیمان عیار بالا میباشد که به صورت ملات بر روی بتن تازه ،بستگی به نوع باربری به ضخامت یک تا دوسانتی متر اجرا میگردد.و یک لایه مستحکم با مقاومت سایشی بالا بر روی بتن جهت جلوگیری از سایش و سایر عوامل مخرب ایجاد میگردد.

شرکت پالش بتن با هدف ایجاد یک مرکز تخصصی در ضمینه مشاوره , طراحی ,نظارت واجرای انواع کفپوش های سخت صنعتی بتنی پایه سیمانی , رزینی و دکوراتیو وتامین متریال در این عرصه ایجاد و با سابقه و تجارب مفيد و ارزنده و داشتن نيروهای متخصص و بهره برداری از دانش و تکنولوژی روز به صورت مستمر درزمینه اجرای آرملات فعالیت داشته است.

با اجرای بيش از 1,000,000 مترمربع اجرای آرملات در نقاط مختلف کشور پيشرو بوده و آماده ارائه هرگونه خدمات , پشتیبانی و همکاری با موسسات و شرکتهای دولتی و خصوصی در سرتاسر ایران را دارا می باشد.خط مشی این شرکت ارائه مشاوره مناسب جهت کاهش هزینه ها و بهره برداری مطلوب و بهینه به صورت مداوم از خدمات و محصولات ارائه شده بود .

اجرای آرملات بر روی چه بستری صورت می گیرد ؟

بر روی بتن تازه. اگر بستر كار بتن قدیمی باشد لازم است ابتدا یك لایه میانی از بتن به ضخامت حداقل 8 سانتیمتر روی بتن قدیمی ریخته شود.

اجرای آرملات بر روی بتن تازه چه زمانی انجام می شود ؟  پس از گیرش اولیه و قبل از گیرش نهایی ـ چنانچه عمر بتن از 12 ساعت بگذرد به آن بتن قدیمی اطلاق می شود.

آیا اجرای آرملات بر روی بستر بتن قدیمی ممكن است ؟  اگرچه با استفاده از چسب‌های مخصوص ممكن است ولی توصیه نمی شود.

ضخامت لایه میانی بتن تازه بین آرملات و بتن قدیمی حداقل چقدر است ؟ حداقل 8سانتیمتر

برای مشاوره و درخواست اجرای آرملات با ما تماس بگیرید 

   09120576855     09133296722