اجرای کفپوش اپوکسی در اصفهان

اجرای کفپوش اپوکسی در اصفهان

اجرای کفپوش اپوکسی در اصفهان در انواع مختلف صنعتی و دکوراتیو ، کفپوش اپوکسی طرح دار برای ورزشگاه و بیمارستان ،اجرای کفپوش اپوکسی صنعتی برای کارخانه و سوله های صنعتی ،  کفپوش اپوکسی ضد سایش و ضد اسید ، مشاوره و بازدید رایگان از محل انجام اپوکسی در اصفهان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کفپوش های اپوکسی , قیمت و شرایط اجرا با ما تماس حاصل فرمایید.: 09133296722 ، 09120576855

کفپوش های اپوکسی نسل جدیدی از کفپوش های صنعتی هستند که از مقاومت سایشی , مقاومت الکتریکی , مقاومت شیمیایی , مقاومت حرارتی و مقاومت مکانیکی بالایی برخوردارند.

این نوع کفپوش ها برای بیمارستان ها , سالن های ورزشی , کارخانجات  , صنایع دارویی , صنایع غذایی , نیروگاهها و مراکزی که با مواد شیمیایی سروکار دارند مناسب می باشند.

کفپوش های اپوکسی معمولا به صورت رنگ و مایع هستند و به صورت چند لایه اجرا می شوند .

آن ها  از موادی نظیر رزین اپوکسی , هاردنر پلی آمین , مواد افزودنی , رقیق کننده ها , فیلر ها و پیگمنت ها ساخته می شوند.

کفپوش اپوکسی را می توان در ضخامت های مختلف اجرا کرد ولی به طور معمول ضخامت کفپوش های اپوکسی رایج 3 میلی متر می باشد ولی در صورت لزوم می توان  ضخامت آن را تا 20 میلی متر افزایش داد.

نحوه اجرای کفپوش های اپوکسی

معمولا سطح زیر کار اپوکسی باید از بتن باشد ولی اجرای آن بر روی سطوحی مانند  سرامیک , چوب و فلز و …نیز امکان پذیر است. اگر زیر ساز کفپوش , بتن باشد برای اجرای اپوکسی باید حداقل 28 روز از بتن ریزی کف گذشته باشد و بتن هیچ گونه نم و روطوبتی نداشته باشد.

برای اجرای کفپوش های اپوکسی ابتدا سطح زیزین را از هرگونه گرد و غبار , مواد چربی و مواد شیمیایی پاک کرده و با دستگاه اسکراچر یا شات بلاست مضرس می کنند.سپس پاریمر مخصوص بتن را روی آن اعمال کرده.تا هیچ گونه درز یا ترکی روی سطح وجود نداشته باشد.پس از آن لایه میانی پروکسی به همراه سلیس دانه بندی شده را روی سطح اجرا کرده و روی سطح کاملا صاف می نمایند و درپایان لایه نهایی کفپوش اپوکسی و پیگمنت های رنگی را روی آن اعمال می کنند.

از نکات مثبت کفپوش های اپوکسی نسبت به سایر کفپوش های صنعتی , قابلیت تعمیر آن می باشد. اگر هر گونه شکستگی یا ترکی روی این کفپوش بوجود آید. قسمت آسیب دیده را می توان به آسانی ترمیم کرد تا به دیگر قسمت ها سرایت نکند.

کفپوش های اپوکسی علاوه بر مصارف صنعتی در ساختمان های مسکونی به صورت کفپوش های سه بعدی نیز کاربرد دارند.

این کف پوش ها فوق العاده زیبا و جذاب بوده و ماننده یک نقاشی سه بعدی زیبایی فوق العاده چشم گیری به دکوراسیون منزل یا محل کار شما می بخشد . همچنین یک پارچه بودن کفپوش های  سه بعدی باعث مقاومت بالا و عمر طولانی مدت آن می شود.

http://isfahan-accounting.ir/